סדנת מכירות | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

סדנת מכירות

איך ישפיעו סדנאות המיועדות לאנשי מכירות על פיתוח העסק שלכם? מה הם היתרונות של אנשי מכירות מיומנים? למי מתאימות סדנאות המכירה של דודי בורבה? אילו עוד סוגי שירותים ניתן למצוא בחברת T.C.B?

כל אחד ואחת יש להם איזה שהוא חלום נסתר או גלוי להיות עשיר ומאושר. לא פעם אותו חלום עובר דרך יזמות כלשהיא. זה יכול להיות איזה שהוא סטארט אפ, הקמת חברה, ייצור מוצר מסוים או הענקת שירות כזה או אחר. עבור כל אלו אשר מחליטים כי הם רוצים להתחיל את המסע שלהם לעבר ההצלחה הקימו בחברת T.C.B את סדנאות המכירה אשר יעניקו להם את הכלים הנכונים ביותר להצליח.
 

סדנת מכירות הכרחית כאמור הן עבור אנשי המכירות של הארגון ועבור בעלי הארגון. כמו כן ניתן להגיד בפה מלא כי סדנת מכירות יכולה לשרת כל אדם באשר הוא שכן במכירה אנו עושים שימוש מידי יום ביומו. יש כאלה שמוכרים את עצמם לרכוש אמון של אדם כזה או אחר, שיווק של עצמכם לקבלה למקום עבודה חדש, בזוגיות ובעוד תחומי חיים אחרים.

סדנת מכירה תשמור את אנשי המכירות שלכם מפוקסים בעשייה. לא פעם מוצאים את עצמם הרבה מאוד אנשי מכירות הולכים ונשחקים. מידי יום עומדים אנשי המכירות אל מול התנגדותם של הלקוחות ונדרשים להמציא אנרגיות חיוביות על מנת להצליח. שכנוע עצמי ללא ספק יוביל לשכנוע של הלקוח לרכוש מוצר או שירות. סדנת מכירות היא הדרך הבטוחה להצלחה.  

קורס מכירות טלפוניות? למה דווקא דודי בורבה?

עם הצלחה לא ניתן להתווכח. לחברת T.C.B ברשותו של דודי בורבה הרבה מאוד סיפורי הצלחה של לקוחות עסקיים וארגונים גדולים מאוד אשר רכשו מיומנויות מכירה ושדרגו באופן משמעותי את העסק שלהם. קורס מכירות טלפוניות וכמו כן עוד הרבה מאוד שירותים המבוססים על ידע רב, טכניקות חדשות שפותחו והרבה מאוד הוכחות מהשטח.

טיפול בהתנגדויות מכירה? נסו את ההרצאות של דודי בורבה!

טיפול בהתנגדויות מכירה זה ללא ספק אחד הכלים החשובים ביותר שניתן ללמוד על מנת להצליח. כמו כן בחברת T.C.B  ניתן ללמוד עוד על מכירות בסדרה של סדנאות והרצאות ברמה הגבוהה ביותר.
 

נושאים נוספים לעיונכם

 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998