072-33-80-998

סדנת סגנונות תקשורת והשפעה

סדנת סגנונות תקשורת והשפעה

סגנונות תקשורת הם הדרכים השונות שבהן אנשים מתקשרים זה עם זה. כל אדם מתקשר בסגנון ייחודי, וכל קהל יעד מעדיף סגנון מסוים. כאשר אנו מבינים את הסגנונות השונים שבהם אנשים מתקשרים, אנו יכולים להיות יותר מוצלחים בתקשורת עם קהל היעד שלנו כמו לקוחות, מנהלים, קולגות, בני זוג, חברים.

הנה כמה דוגמאות לסגנונות תקשורת עיקריים:

סגנון 1:

  • זהו סגנון תקשורת שבו המתקשר מתייחס בצורה מפורטת ומדויקת לנתונים והוראות. סגנון זה נפוץ בתחומים כמו תעשיית הטכנולוגיה והרפואה, כאשר חשוב להיות מדויק ומפורט כדי להבטיח ביטחונם ובריאותם של האנשים, או רואה חשבון, הנהלת חשבונות, אנשי קבע וכד.

סגנון 2:

  • זהו סגנון תקשורת שבו המתקשר מתמקד ברגשות, בקשר ובהבנה של הצד השני. סגנון זה נפוץ במצבים שבהם יש צורך לפתור בעיות או לטפל בקשיים בין אנשים, כגון ביחסי הורים-ילדים, בני זוג, תלונות בשרות לקוחות, לקוחות כועסים וכד.

סגנון 3:

  • זהו סגנון תקשורת שבו המתקשר מתמקד בפעולות ובתוצאות המצופות. סגנון זה נפוץ בתחומים כמו עסקים ומנהלה בתפקידים בכירים מאוד, כאשר חשוב להגיע למטרות מסוימות ולהיות מוצלחים בתוך חברות וארגונים או בתור עצמאיים. המניע של סגנון זה הוא הצלחה והישגיות.

סגנון 4:

  • זהו סגנון תקשורת שבו המתקשר מתמקד ברגשות ובתחושות. סגנון זה נפוץ בתחומים שבהם המתקשר נמצא במרכז העניינים ומושך תשומת לב. סגנון זה בדרך כלל מתאים לאנשי מכירות, שחקנים, אנשי שטח, אוהבי אקשן וכד.

בנוסף לסגנונות אלו,

קיימים גם סגנונות תקשורת נוספים כמו סגנון פרואקטיבי, סגנון מתמטי וסגנון מצחיק. כל סגנון תקשורת יכול להיות יעיל בסוגיות שונות, וכדאי לבחור את הסגנון
המתאים ביותר לכל מצב ולקהל היעד.

 

נושאים מובילים בסדנה:

זה כבר לא סוד, איכות התקשורת שלנו קובעת במידה רבה את איכות החיים שלנו!

השליליות וחוסר שתוף הפעולה שאנו מקבלים מאנשים, ההצלחות והכישלונות שלנו בחיים הן למעשה התגובה לתקשורת שלנו. עכשיו דמיינו מצב שבו אתם ואנשים שעובדים בארגון שלכם תתחילו לדבר זה בשפתו של זה. דמיינו מצב שבו כל עובד מגלה אמפטיה כלפי עובדים אחרים בארגון תוך הבנת מצב הרוח שלהם. התנהגות היא גם תוצאה ישירה של הבנת המצב של הסביבה שלי. בעידן המודרני מי שלא מבין תקשורת אין לו סיכוי לשרוד ועל אחת כמה וכמה אין לו סיכוי להצליח לטווח ארוך.

נו… אז למה אתם מחכים?
הזמינו עכשיו והנאה מובטחת.

תוכן עניינים

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

Call Now Button