072-33-80-998

תקשורת בינאישית

תקשורת בינאישית

מה היא המשמעות של תקשורת בין אישית? מה היא הדרך הנכונה ביותר ללמוד לתקשר טוב יותר? איך בוחרים את המנטור שלכם לתקשורת בין אישית? מה חשוב לדעת על תקשורת בין אנשים?

יש כאלה שאומרים כי בסופו של דבר הכל זה תקשורת בינאישית. אם נעשה ניתוח של כל מערכות החיים שלנו נגלה כי ליכולת לקשר עם הסביבה יש השפעה חשובה ולעיתים אף מכרעת על ההצלחה של כל אחד ואחת. תקשורת היא נכונה כאמור על מנת לתקשר עם אחרים אולם חשוב מאוד לדעת ולתקשר בראש ובראשונה עם עצמנו. אין ספק כי הדרך הנכונה ביותר להכיר את הטכניקות הנכונות ולהבין את המשמעויות של תקשורת בינאישית היא לקבל את הטיפים הנכונים מהטובים ביותר.

כל איש מכירות מתחיל יודע כי הדרך הקלה ביותר למכור שירות/ מוצר כזה או אחר עוברת דרך התקשורת הנוצרת בין הלקוח למוכר. לפעמים זה מגיע בקלות וישנה כימיה בלתי מוסברת ומהירה בין הצדדים ולעיתים יש צורך לעשות את הפעולות והמהלכים הנכונים על מנת לאפשר מכירה.

תקשורת בינאישית היא המתכון להצלחה בחיים. כל אדם עושה שימוש בתקשורת בין אישית מידי יום ביומו. כולנו נולדים עם רמה מסוימת של יכולות תקשורת אולם בכדי להפוך את הכלי הזה לאפקטיבי יותר מומלץ מאוד ללמוד איך עושים זאת נכון. חברת T.C.B תהיה שם עבורכם במגוון רחב מאוד של פעילויות בהן ניתן ללמוד על השיטות המתקדמות ביותר לקידום התקשורת ומערכות היחסים בין אנשים.

קורס שיווק ומכירות? חברת T.C.B לשירותכם!

חברה זו הוקמה בשנת 2010 על ידי דודי בורבה ומעניקה שירותים לגופים עסקיים מכל רחבי הארץ. לאורך השנים נרכש הרבה מאוד ניסיון והרבה מאוד ידע אשר מובא ללקוחות בצורת סדנאות והרצאות וכמו כן קורסים כמו קורס שיווק ומכירות.

מה עוד אצל דודי בורבה? כאמור שלל קורסים ושירותים הכוללים בין היתר סדנאות לשיפור העמידה מול קהל, התגברות על התנגדויות, אומנות ההשפעה,  קורסי מכירות טלפוניות ועוד.

 מחירים אטרקטיביים, שירות אישי ומקצועי.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button