072-33-80-998

קורס מכירות אונליין

קורס מכירות אונליין

מה הכי חשוב לדעת לפני שנרשמים לקורס מכירות? אומנות המכירה התפתחה במשך מאות שנים וניתן לראות את ניצניה הראשונים כבר עם סחר החליפין שהיה נהוג בחברות וקהילות בעת העתיקה. הבסיס לחלק משיטות המכירה קיים גם היום, וידוע לכולם שגם מוצר טוב לא תמיד מצליח להימכר במידה ואין שימוש בשיטות מכירה מקצועיות. בכדי לשפר את יכולות המכירה, ניתן היום להירשם לקורס מכירות אונליין המספק את כל המידע הנדרש בכדי לשפר את יכולות ניהול השיחה מול לקוח. לא ניתן לצפות אף שיחה עם לקוח מראש באף תחום, אך כן אפשר להיות מוכנים לכל תרחיש אפשרי בשיחת טלפון או שיחה פרונטלית המיועדת למכירה.

מכירה במקביל לשירות לקוחות

אחת הדרכים לשפר מכירה של נציג, איש מכירות וצוותים שלמים, היא על-ידי מתן שירות ללקוח. מחלקות שירות הלקוחות בחברות רבות בישראל משמשות גם כערוץ ישיר לתהליכי מכירה. לקוחות החברה או העסק הפונים לקבלת שירות אישי, יכולים לקנות מוצרים או להצטרף לשירותים חדשים בעת השיחה עם נציג שירות הלקוחות. ישנן שיטות מכירה מוצלחות ביותר לביצוע Remarketing ללקוחות קיימים אשר יכולים להגדיל את ההכנסה השנתית של בית העסק ולשפר את יכולות שימור הלקוחות לטווח הארוך.

 

קורס אונליין לעסקים

בתי עסק המעוניינים לשפר את היכולות האישיות של העובדים ואת יכולות המכירה שלהם, יכולים לצרף אותם לקורס אונליין לעסקים אשר יפתח בפניהם עולם חדש ועשיר של שיטות מכירה מתקדמות.

2 מוצרים לפחות בכל פעולת מכירה

אם אתם מנהלים צוותי מכירה או נמצאים בתפקיד מפתח במחלקת המכירות של החברה שלכם, אתם וודאי מכירים את שיטת הצעת 2 מוצרים ללקוח. בכל תהליך מכירה של מוצר או שירות ללקוח, מומלץ להציע לו 2 מוצרים או 2 שירותים לפחות בכדי לתת לו את ההרגשה של בחירה אישית בעת תהליך המכירה. הלקוח בוחר מוצר או שירות 1 מתוך בחירה וברוב המקרים הוא יוצא מרוצה מכך שאת הבחירה הוא לקח בעצמו ולא איש המכירות אשר עומד מולו.

דודי בורבה מציע – קורס מכירות אונליין

אם אתם רוצים ללמוד עוד על שיטות מכירה מתקדמות לשימוש שלכם ולשיפור העובדים במחלקת שירות לקוחות ובמחלקת מכירות של החברה, מומלץ לכם לפנות עכשיו למנטור העסקי דודי ברובה ולהצטרף לקורס מכירות אונליין. דודי ברובה מציע לכם קורסים ברמה גבוהה, מפורטים וברורים ללימוד שיטות מכירה מתקדמות לעסקים.

תוכן עניינים
קורס מכירות אונליין

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button