072-33-80-998

קורס לעסקים חדשים

קורס לעסקים חדשים

מקימים עסק חדש? זה הזמן לשפר את יכולות הניהול והמכירה שלכם. עסקים חדשים נכנסים לעולם תחרותי כמעט בכל תחום, ובכדי לעמוד במשימה ולהיות הטוב ביותר או אחד המובילים בתחום, צריך להכיר את שיטות אומנות המכירה הטובות ביותר. לפני שאתם מגשימים את חלומכם להיות עצמאיים, כדאי שתאמצו לכם שיטות מכירה מתקדמות בכדי לבנות בסיס לקוחות קבוע לאורך זמן. באמצעות קורס לעסקים חדשים, תוכלו לקבל את כל הכלים המקצועיים לבנייה של בסיס לקוחות קבוע ונאמן.

בניית בסיס לקוחות שישפר את המחזור העסקי

אם תסתכלו על כל החברות הגדולות במשק בתחום הקמעונאות, סלולרי ומזון תוכלו לראות כי לכל אחת מהן יש כרטיס חבר מועדון. זו אחת הדרכים לבנות בסיס לקוחות קבוע שיגדיל את ההכנסה בכל חודש לעסק. עם בסיס לקוחות קבוע ניתן לבצע Remarketing איכותי ובדרך זו גם לשפר את המחזורים העסקיים השנתיים של העסק. בעלי עסקים קטנים מעוניינים ברוב המקרים להגדיל את העסק לעוסק מורשה או לסטטוס חברה. בכדי שבית עסק קטן יוכל לגדול ולצמוח לאורך זמן, הוא צריך להכיר את שיטות המכירה ושימור הלקוחות החשובים לכל עסק.

 

קורס לעסקים קטנים – יתרונות

בעל עסק קטן שאין בו עובדים נוספים או מעסיק מספר עובדים קטן, יכול למצוא את הקורס לעסקים קטנים כחיוני ביותר לצמיחה ושדרוג העסק. כאשר מגיע גורם מקצועי חיצוני לעסק ניתן לקבל חוות דעת אובייקטיבית על הפעילות הניהולית והמכירתית שלו. כל עסק קטן או גדול מחפש לבצע שיפור בתחומים מסויימים. במקרה זה, כדאי ומומלץ לפנות ללימוד דרכי הניהול ושיטות המכירה המקובלות היום.

מה אורך הקורס דיגיטלי?

אחד היתרונות הגדולים ביותר בקורס דיגיטלי הוא שניתן ללמוד אותו בכל שעה ויום הנוחים לכם. בנוסף, ניתן לפרוס את הלמידה לתקופה קצרה או ארוכה על-פי הצרכים ולחזור על חומרים החשובים לכם ביותר. בקורס הדיגיטלי של המנטור העסקי דודי בורבה, אתם נהנים מ-20 שיעורים מקצועיים המחולקים לפי נושאים הנוגעים לכל בעל עסק. בעזרת 20 השיעורים של הקורס, אתם מקבלים כלים חיוניים וחשובים לשיפור יכולות ניהול העסק ויכולות המכירה שלכם.

המנטור העסקי דודי בורבה מציע – קורס לעסקים חדשים

אם אתם מתלבטים איזה קורס לעסקים חדשים הכי מומלץ עבורכם, כדאי לכם להפסיק להתלבט ולפנות כבר עכשיו למנטור העסקי דודי בורבה! דודי בורבה מציע לכם את הכלים המעשיים ביותר לשיפור יכולות המכירה שלכם ושל העובדים בעסק.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button