072-33-80-998

פריצת גבולות

פריצת גבולות

התרבות של ‘שופינג’ שהגיע אלינו מהעולם הגדול, הצליח לתפוס היטב, כאשר היום אנחנו מוצאים את עצמנו עסוקים הרבה יותר בקניות. לא לחינם קמים היום חדשים לבקרים קניונים חדשים, חנויות חדשות ובתי עסק רבים המציעים כולם אין ספור מוצרים ושירותים שונים. אין ספק כי הגידול העצום בכמות של בתי העסק מעמידים את מנהלי העסקים בפני אתגרים חדשים אשר לא עמדו בעבר בדרכם של בעלי העסקים.

היות ובכל תחום ובכל ענף יש לנו כמה וכמה בתי עסק המתחרים כולם על אותה משבצת, נדרש מכל מי שחפץ לבלוט על פני המתחרים ולהצליח למרות התחרות הקשה, לנסות לחתור לקראת פריצת גבולות של העסק. ברור שיש לכך כללים וטקטיקות שונות. לא יכול לקום בעל עסק בבוקר ולהכריז בקולי קולות כי הוא עדיף על פני כל המתחרים באזור. זה ממש לא עובד כך. נדרשת כאן עבודה יסודית של אסטרטגיה שיווקית, מאמץ של אנשי מקצוע שילמדו את השטח ורק אחר כך יצליחו ליצור בניית תכנית עסקית.

פריצת גבולות של העסק – למה בעצם צריך את זה?

בעבר, כאשר במגוון תחומי השירות לא היו כל כך הרבה מתחרים היה הרבה יותר פשוט לכולם. ידענו שאת שירותי הטלפון מקבלים רק מבזק ואת התחבורה רק מחברת אגד או דן – תלוי באזור בארץ, ואת הלחם קנו כולם ממאפיית אנג’ל. אך כיום כאשר יש לנו עשרות חברות בכל תחום, חייב כל אחד להילחם כדי לשמור על מקומו. זה אומר תכנון נכון של אסטרטגיה שיווקית, בניית תכנית עסקית נכונה לעסק, ועבודה עקבית ויסודית עם יד על הדופק.

פריצת גבולות איך זה נעשה בשטח?

כדי שהעסק יתחיל לנוע במעגלים נרחבים יותר, חשוב שנשקיע במיתוג נכון של העסק ונציג אותו כבית עסק נבחר בתחום בו הוא מציע את מוצריו או את שירותיו לציבור.  אסטרטגיה שיווקית כוללת הכרות טובה עם המוצרים והכרות מעמיקה עם קהל היעד אליו מפנה בית העסק את מוצריו. על פי זה נבנית התכנית השיווקית על ידי אנשי מקצוע . בניית תכנית עסקית נכונה עם דודי בורבה היא זו שתוביל אתכם לכיוון פריצת גבולות של העסק, כאשר השמים הם הגבול.
תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button