072-33-80-998

השפעה חיצונית חיובית

השפעה חיצונית חיובית

איך השפעות חיצוניות מצריכות שינוי בעסק?

השפעות חיצוניות על בית העסק שלכם יכולות להגיע מגורמים שונים בלי קשר לפעולות שאתם עושים בבית העסק. למשל, אם המתחרים שלכם החליטו להשיק מוצר דומה למוצר שאתם מוכרים אבל במחיר נמוך יותר או אם שדרוג במוצר, אתם תדרשו ברוב המקרים לעשות שינוי על מנת לעמוד בתחרות. ניתן לקרוא למצב הזה השפעה חיצונית חיובית וחשוב להיות מודעים להשפעה הזו על מנת לקדם את העסק שלכם בצורה יעילה לטווח הארוך. לעיתים רבות תהליכי פיתוח וצמיחה של חברה או ארגון מגיעים ממצבים כאלה של תחרות בריאה או מול עסקים אחרים או יצירת תחרות מול שירות או מוצרים שלכם אשר לא היית קיימת בעבר.

איך מתמודדים עם השפעה חיצונית?

בכדי להתמודד נכון עם השפעה חיצונית, כדאי לכם להבין לעומק מה היא אומרת. זהו מושג בכלכלה שנחשב רלוונטי למגוון גדול של מקרים ומצבים עסקיים. ההתייחסות בסופו של דבר מגיע לעניין הבידול. כל עסק או חברה צריכים לבדל את עצמם על מנת ליצור צמיחה והתפתחות לאורך זמן. ניתן לראות זאת במגוון תחומים כגון רשתות של בתי קפה, רשתות של חנויות אופנה ואף בענף המזון הנחשב לתחרותי במיוחד. ההשפעה החיצונית אינה תלויה בכם ולכן צריך להיות קשוב לשינויים המתרחשים מחוץ לסביבת העבודה שלכם, כאשר אחד הכלים הנוחים ביותר היום לזהות את השינויים הללו הוא הרשתות החברתיות.

קורסים וסדנאות על השפעות חיצוניות

אם אתם רוצים להעמיק בנושא השפעה חיצונית חיובית בתור בעלי עסק וליישם בפועל כלים מקצועיים העוסקים בתחום, מומלץ שיהיה לכם ליווי מקצועי של מנטור עסקי. דרך האתר תוכלו לתאם פגישה לייעוץ עסקי ולקדם את תהליך הפיתוח והצמיחה של העסק או החברה שלכם בתהליך מסודר, יעיל ובמחיר משתלם במיוחד.

ייעוץ בנושא השפעה חיצונית חיובית

לקבלת מידע נוסף על ייעוץ מקצועי בנוגע להשפעה חיצונית חיובית על העסק או החברה שלכם, צרו איתי קשר דרך האתר. שמי דודי בורבה ואני מנטור עסקי מהוותיקים בישראל. אני מלווה חברות, בתי עסק וארגונים בתהליך שיפור היכולות העסקיות שלהם בדגש על תכנון אסטרטגיות למטרות פיתוח וצמיחה. אני זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואשמח להיפגש איתכם לפגישת ייעוץ עסקי כבר בימים הקרובים.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button