072-33-80-998

אמנות השכנוע וההשפעה

אמנות השכנוע וההשפעה

רוצים לשפר יכולת מכירה? מעוניינים ללמוד את אומנות השכנוע?

אם אתם רוצים לשפר את יכולות השכנוע שלכם בניהול עסקים, מכירה או בגיוס עובדים, כדי לכם להכיר את העקרונות העיקריים של אומנות השכנוע. אמנות השכנוע שימושית ביום יום הן בעבודה והן ביכולת להשפיע על אנשים בדרך לקדם את עצמכם או לקדם יוזמות פרטיות או עסקיות. ישנן מספר שיטות לשכנע אדם אחד או יותר העומדים מולכם או לעשות זאת בשיחת טלפון או שיחת וידאו. אמנות השכנוע יכולה לסייע לכם גם בבניית קשרים עסקיים, קידום מיזמים מורכבים וגיוס השקעות לחברות סטארט אפ.

עקרונות כללים באומנות הדיבור והשכנוע

 על מנת לשפר את היכולות שלכם להשפיע על אנשים אחרים אתם צריכים מספר עקרונות של אומנות הדיבור והשכנוע הכוללים בין היתר את עיקרון הצגת אמיתות ועיקרון השימוש בסיפורים אישיים או של צד ג’ בכדי להוכיח יעילות של מוצר או שירות. בכדי לשכנע אדם אחר או מספר אנשים אתם צריכים קודם כל להיות בטוחים בעצמכם ולהיות בעלי ידע ומומחיות בתחום אותו אתם מוכרים ומשווקים. הצגת ראיות והוכחות לטענות היא דרך מצוינת לשפר את יכולות השכנוע מול אדם אחר וחשוב לשלב זאת יחד עם הקשבה והתייחסות לדבריו. בכל תהליך מכירה, גיוס או שיווק צריך להיות סבלניים ולהבין שתהליכים רבים יכולים לקחת זמן וסבלנות יכולה אף לשפר את סיכויי המכירה שלכם מול המתחרים שלכם.

קורס מקצועי לשיפור יכולות השכנוע

הדרך הטובה ביותר לשיפור היכולת שלכם באומנות השכנוע היא לפנות לאיש מקצוע מומחה לכך. מנטור עסקי מיומן ומנוסה יכול לסייע לכם לשנות דפוס חשיבה ולאמץ שיטות מתקדמות לשיווק ומכירה. תוכלו להצטרף לקורס און ליין מקצועי או למפגשים של אחד על אחד לשיפור יכולות השכנוע שלכם. מלבד זאת, תוכלו לקבוע סדנה המלמדת את אמנות השכנוע עבור העובדים שלכם בחברה או בארגון במטרה להעניק להם כלים מקצועיים שהם יוכלו ליישם בכל שיחת מכירה פרונטלית או טלפונית.

סדנאות וקורסים מקצועיים לאומנות השכנוע

רוצים לדעת עוד על אומנות השכנוע ואיך זה יכול לשפר עבורכם תהליכי שיווק ומכירה? אני דדודי בורבה מנטור עסקי המלווה חברות, ארגונים ואנשים פרטיים בדרך לשפר את יכולות השכנוע והמכירה שלהם. התקשרו אלי עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ונוכל לקבוע פגישה אצלכם במשרד או בבית.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button