העברת מסרים | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

העברת מסרים

כל אחד ואחת נתקלו לוודאי אי פעם באיש מכירות כזה או אחר אשר ניסה למכור להם, מוצר, שירות או כל דבר אחר. רבים לוודאי נפנפו את איש המכירות הזה לכל הרוחות מסיבה כזו או אחרת. הרבה מאוד פעמים נדחה איש המכירות על ידי הלקוח הפוטנציאלי למרות שאותו אחד או אחת אכן מעוניינים במוצר או בשרות אותו מוכר איש המכירות. משהו שם גרם לכל תהליך המכירה של איש המכירות לקרוס.

מה היא המשמעות של שימוש בכלים מיוחדים ומוכחים לטובת העברת מסרים? מי צריך לקבל את המסר? איך מעבירים מסרים ללא מילים? מה הם השירותים של חברת T.C.B?
 

העברת מסרים היא יכולת אשר תשרת נאמנה את אנשי המכירות או כל בעל עסק כזה או אחר אשר מעוניין למכור דבר מה. לא פעם זה יכול להיות מסר אשר מועבר בצורה מילולית וכמו כן העברת מסרים יכולה להתבצע ללא מילים כלל וכלל. ישנן הרבה מאוד טכניקות וכלים שימושיים ביותר על מנת להעביר את המסר המדויק ביותר והמתאים ביותר וכזה אשר ישרת את צרכיו של איש המכירות.

למעשה שירות זה של לימוד כלים להעברת מסר כזה או אחר הוא כלי אשר מתאים לכל אדם באשר הוא. העברת מסר לאדם אחר נכון לתחומי חיים רבים. זה יכול לפגוש אותנו בזוגיות, בחיי המשפחה, אל מול הבוס וכו'.

שיטות מכירה בטלפון? מה הוא הסוד?

הטלפון הוא ללא ספק אחד הכלים השימושיים ביותר על מנת להגיע לכל לקוח. כל אחד כיום משתמש ומחזיק טלפון סלולארי וניתן להגיע אל כל אחד ואחת ללא הצורך לצאת מהבית. אולם הדרך למכור מוצר או שירות דרך הטלפון היא לא קלה. שיטות מכירה בטלפון הם למעשה היכולת לעניין אדם כזה או אחר על ידי אמירה נכונה ומדויקת אשר תמשוך את הלקוח להמשיך בשיחה ולרכוש.

מכירות טלפוניות? לא רק!

דודי בורבה רכש הרבה מאוד ניסיון והדריך עשרות אלפי אנשי מכירות. בין היתר ניתן למצוא בחברת T.C.B הרבה מאוד שירותים מרתקים וביניהם לימוד שיטות מכירות טלפוניות, טכניקות מכירה ועוד.
 

נושאים נוספים לעיונכם

 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998