סדנת שירות מכירות | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

סדנת שירות מכירות

מה היא המשמעות של יכולת שירות מכירות גבוהה? איך ניתן לשפר את יכולת המכירה של אנשי המכירות שלכם? מה יאפשר הצלחה בתחום המכירות? מי מעביר סדנת שירות מכירות בחברת T.C.B?

כל עסק מצליח, בכל תחום שהוא, אינו יכול להצליח ללא השקעה של משאבים למחלקת המכירות. כל ההשקעה הגדולה בפיתוח מוצר כזה או אחר או בפיתוח שירות מכל סוג שהוא עלולה לרדת לטמיון ללא מחלקת מכירות ברמה גבוהה. מי שמרכיב את מחלקת המכירות הם לא אחרים מאשר אנשי השטח אשר עוברים מלקוח ולקוח ומנסים בכל כוחם למכור את המוצר. לא פעם עבודה זו היא סיזיפית ושוחקת במיוחד.
 

הדרך הנכונה ביוצר לאפשר לאנשי המכירות של כל חברה באשר היא להישאר אנרגטיים ובעלי מוטיבציה גבוהה למכור עוד ועוד מהמוצרים של החברה היא על ידי השתלמויות וסדנאות. השתתפות באותה סדנת שירות מכירות של חברת T.C.B תעניק לאנשי המכירות של חברתכם את הדרייב הנדרש להמשיך הלאה לעבר ההצלחה האישית שלהם ולעבר הצלחת הארגון.

כמו כן סדנת שירות ומכירות מאפשרת לכל אחד ואחת מאנשי המכירות להכיר עוד טכניקות ועוד שיטות של מכירה אשר יהפכו את עבודתם לקלה הרבה יותר ונהנה יותר. חברת T.C.B בראשותו של דודי בורבה פועלת מזה מספר שנים בכל רחבי הארץ במגוון רחב ומרשים ביותר של שירותים המותאמים לארגונים וחברות עסקיות מכל סדר גודל ומכל קשת התחומים.

מחפשים טיפים למכירות? נסו את הטיפים של דודי בורבה?

לא פעם יש רק הזדמנות אחד לאיש המכירות להרשים את הלקוח הפוטנציאלי. זה עשוי להיות מוכרע באמירה כזו או אחרת, בשפת גוף או באנרגיה של איש המכירות. טיפים למכירות מוצלחות יותר יובילו את העסק שלכם להצלחה גדולה הרבה יותר. לדודי בורבה יש את כל הידע וכל הניסיון הנדרש על מנת ללמד ולהעניק.

קורס מכירות? חברת T.C.B לשירותכם!

שלל שירותים מרשים ביותר המיועד למגוון רחב של תחומים במשק. קורס מכירות ושיווק, הרצאות בנושא סגנונות תקשורת, טכניקות העברת מסרים, לימוד עמידה מול קהל, קורס מכירות טלפוניות ועוד.
 

נושאים נוספים לעיונכם

 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998