072-33-80-998

קואצ’ינג מכירות

קואצ’ינג מכירות

כל עסק ששואף להגדיל את כמות המכירות שלו צריך להביא בחשבון את היכולת של עובדיו למכור בהצלחה ללקוחות מתעניינים. הגדלת מכירות יכולה לבוא לידי ביטוי במיוחד כאשר אתם מלמדים את העובדים שלכם את הכללים הבסיסיים ביותר אשר נחשבים לנחוצים בקרב אלו שרוצים לראות שינוי בתפקוד העסק.

לא מדובר במשחק ניחושים

כאשר מדובר ביכולת של העובדים שלכם למכור מוצרים או שירותים, אתם צריכים להבין שיש כללים ברורים ביותר אשר יכולים להשפיע בצורה משמעותית על כמות המכירות בעסק שלכם. הדרכה במכירות על ידי דודי בורבה עשויה לחולל מהפכה ביכולת של העובדים שלכם למכור, וזה ללא ספק דבר שיהיה כדאי לכם לקחת ברצינות.

קואצ’ינג מכירות בא לשים דגש על האינטראקציה שנוצרת עם אלו שמעוניינים שבשירותים או במוצר, וזאת תוך כדי שבמהלך ההדרכה לומדים כיצד להסביר בצורה נכונה וחכמה פרטים אודות תועלת המוצר או השירות שהעובדים שלכם מנסים למכור.

רוכשים כלים לשיפור מיומנות המכירה

במהלך ההשתתפות בסדנת קואצ’ינג מכירות ילמדו העובדים שלכם לשפר את המיומנויות שלהם והיכולת ליצור אינטראקציה מוצלחת עם הלקוחות. אם אתם שואפים להגדיל את מחזור המכירות של העסק שלכם, אז אין ספק שהשתתפות בסדנת קואצ’ינג מכירות זה דבר שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליו.

בכדי להבין טוב יותר במה מדובר והאם קואצ’ינג מכירות זה דבר שמתאים לאופי העסק שלכם, אתם מוזמנים פשוט ליצור קשר עם דודי בורבה, אשר ישמחו לבוא לקראתכם ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

אל תשאירו את העסק שלכם מאחור ופשוט פנו בהקדם אל דודי בורבה. הוא כבר ינחה את העובדים שלכם ויעשה כל שנחוץ בכדי להבטיח את הצלחת העסק שלכם והגדלת המכירות.

דודי בורבה – יועץ מכירות מנוסה

מחפשים שירות של הדרכה במכירות לעובדים שלכם, כך שיוכלו לנווט את העסק שלכם בהצלחה ולהביא לגדילה במכירות? אתם מוזמנים ליצור קשר עם דודי בורבה בכל העת. אם אתם רוצים להיעזר בשירותיו של יועץ מכירות שיודע בדיוק מה נחוץ לעשות למען הגדלת מכירות בבית העסק שלכם, דודי הוא הכתובת בשבילכם.
תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button