072-33-80-998

פיתוח מנהלי מכירות

פיתוח מנהלי מכירות

כאשר אנחנו אומרים פיתוח מנהלי מכירות, חשוב שנבין, כי נכון שמנהלי המכירות עוסקים בתחום של המכירות. אך הם נדרשים למיומנויות של ניהול הרבה יותר מאשר למיומנויות של מכירות. ניהול ומכירות הם בעצם שני מושגים נפרדים וחשוב לעמוד על ההבדלים ביניהם.

מה זה בעצם ניהול?

ניהול מוביל למעשים, לפעולות, או להובלה של תהליכים אשר אלו מגיעים כהוראה ועל ידי פעילות נכונה בשטח של מנהל החברה או הארגון. מערכות הניהול עושות שימוש בדרך כלל בהון אנושי, בנכסים, משאבים כספיים ועוד.

מה זה מכירות?

מכירות זהו בעצם שם כולל לכל פעולה עסקית כמו העברת בעלות על נכס כלשהו, אספקה של שירותים מסוימים, מוצרים מסוימים וכדומה. המכירות מתבצעות על פי רוב בין בית העסק או הארגון על ידי איש מכירות, מול הלקוח, הקונה. מובן אם כך, כי כאשר אנחנו אומרים פיתוח מנהלים כאשר הכוונה היא אימון מנהלים למטרה של פיתוח מנהלי מכירות, הכוונה היא להנעה ולהובלה של אנשי מכירות, להעצמה ולמינוף שלהם, לתהליכים העוסקים בשיפור מיומנויות שיסייעו למכירה נכונה. זה כולל גם חניכה של אנשי מכירות, הכשרה נכונה ומקצועית שלהם, גיוס של אנשי מכירות כאשר כל זה אמור להיעשות מתוך חשיבה מקורית. התייחסות מעשית למה שמתחולל בשטח ועוד תכונות רבות אשר מחייבות את המנהל.

כל התחום של פיתוח מנהלים, אימון מנהלים או פיתוח מנהלי מכירות, מסייעים למנהל להפוך מסתם דמות של מנהל הישוב על כיסא המנהלים ומשגר הוראות מגבוה, למנהל-תותח. למנהל המחובר היטב לשטח. למנהל כריזמטי ואהוב על כל הצוות, ולמנהל שמצליח בסופו של יום להגדיל באופן משמעותי את ההכנסות ואת המכירות בשטח.

אין ספק, כי כיום ישנם הרבה יותר כלים מוכרים העשויים לסייע לכל מנהל ולכל מי שחפץ להוביל את העסק להצלחה. על ידי פיתוח מנהלים, כמו גם אימון מנהלים. בשיטות החדשניות הקיימות היום יכול כל מנהל מכירות להפוך את העסק למוביל ולמצליח הרבה יותר. אז במקום לשקוט על השמרים, מומלץ בחום לכל מנהל, ללמוד עוד ולהחכים בנושא של פיתוח מנהלי מכירות. החברה, הארגון או העסק – רק ירוויחו מהדבר!

דודי בורבה – זוהי הכתובת שלכם! אתם תהיו מרוצים!

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button