072-33-80-998

עמידה מול קהל

עמידה מול קהל

אנחנו מסתכלים על אותו אומן המופיע לנגד עינינו, אנחנו מתבוננים על המרצה באוניברסיטה, אנחנו מביטים אל עבר אותו פוליטיקאי העומד על הבמות המרכזיות בעולם ונואם אל עבר אלפים ועוד מיליונים המרותקים למסכים. לא פעם אנו משתוקקים להיות בדיוק כמותם. לעמוד שם על הבמה הזאת ולגרום להרבה מאוד אנשים להקשיב להם. אולם מסתבר כי כל אותם נואמים גדולים, זמרים או מרצים עברו תהליכים לא פשוטים עם עצמם עד שהגיעו ליכולת הזאת לעמוד מול קהל.

 

מה היא הדרך הבטוחה ביותר לעמוד מול קהל? מתי אנו זקוקים למיומנות זו? מי ילמד אתכם לעמוד מול קהל? האם ניתן לשפר יכולות עמידה אל מול קהל? למה ללמוד דווקא מדודי בורבה?

עמידה מול קהל מפחידה. אין בכך ספק. פחד קהל הוא אחד הפחדים המוכרים והחזקים ביותר. הרגע בו הספוט נדלק ומאיר על העומד על הבמה קורה משהו אצלו שהרבה פעמים מונע ממנו להיות במיטבו, הפה מתייבש, רעד לא מוסבר, בלק אאוט וכו’. כל אלו תופעות מוכרות וידועות ומונעות מהרבה מאוד מוכשרים לעמוד על הבמה.עמידה מול קהל זה הוא ללא ספק כשרון אך עם עבודה נכונה ולימוד טכניקות נכונות ניתן לשפר מאוד. גם עבור אלו אשר עמידה מול קהל היא חלק בלתי נפרד מחייהם עדיין יכולים לשפר ולשדרג את יכולות ההופעה שלהם. דודי בורבה רכש הרבה מאוד ניסיון ופיתח טכניקות לטובת עמידה נכונה יותר מול קהל מכל סוג שהוא.
שיפור תהליך מכירה? ממי הכי כדאי ללמוד?

שיפור תהליך מכירה הוא ההבדל הגדול והמשמעותי ביותר בין הצלחת העסק שלכם לבין חוסר הצלחה. זה יכול להיות המוצר המושלם ביותר או השירות האיכותי ביותר. ללא היכולת למכור אותו כראוי המוצר הזה ימשיך לשכב על מדפי העסק שלכם. חברת T.C.B בניהולו של דודי בורבה תהיה שם עבורכם על מנת ללמד את השיטות המתקדמות ביותר למכירה.

 

מחפשים הדרכת אנשי מכירות? חברת T.C.B למענכם!

 

מבחר שירותים איכותיים במיוחד לשיפור יכולותיהם של אנשי המכירות והשיווק של העסק. הדרכת אנשי מכירות, שיפור יכולת שכנוע, טיפול בהתנגדויות ועוד.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button