072-33-80-998

סדנאות מכירות

סדנאות מכירות

כל מי שעומד במקום ניהולי של חברה או עסק מסוים יודע, כי כדי להצליח לקדם את העסק ולהניע את מעגל המכירות בקצב מהיר יותר, עליו להשקיע ולהעניק לעובדים שלו סדנאות מכירות שילמדו אותם לזהות כל הזדמנות עסקית תוך ניהול נכון של המשא ומתן מול הלקוח יחד עם שמירה על אסרטיביות אך לצד הקשבה והבנה של צרכי הלקוח. אין ספק שכאשר הצוות כולו מקבל את ההכשרה הנכונה איך וכיצד לעבוד בכיוון הנכון ובצורה הנכונה, הרי שהעסק יצליח לנוע בקצב מהיר ומרוויח במיוחד.

סדנאות מנהלים – כי הראש הוא המוביל

מנהלי מכירות הם קודם כל מנהלים ורק אחר כך הם אנשי מכירות. באיזה כובע נראה לכם שיהיה על המנהל להשקיע יותר? ברור שבכובע של המנהל. הוא אמור לנהל את המכירות, לנהל את הצוות שמופקד על המכירות, וכאשר הוא יעשה זאת עם הידע הנכון ועם הכלים הנכונים, הרי שהעסק יתקדם עוד ועוד ויצליח למכור הרבה יותר ולהגיע להרבה יותר.

סדנאות מכירות לעובדים

כאשר המנהל משקיע ודואג עבור העובדים למגוון סדנאות מכירות, הוא בעצם מקנה להם את כל הידע ואת כל הכלים אותם הם צריכים לעבודה שלהם בשטח. כאשר העובד יוצא לשוק עם הכלים המתאימים, הרי שעבודתו תהיה הרבה יותר קלה והרבה יותר יעילה. הוא יצליח לזהות כל הזדמנות עסקית בטרם היא תיפול כפרי בשל לידיהם של המתחרים וכמובן שהוא יצליח לשרוד בתחום בו בחר לעבוד הרבה יותר זמן ביחס לעובד המגיע לעבוד בחברה עסקית אשר בה עליו למכור מוצרים או שירותים כאשר הידע השיווקי שלו שואף לאפס.לא לחינם קיימת כיום מודעות גבוהה כל כך של סדנאות מנהלים המיועדים בראש ובראשונה לאלו העומדים בראש הפירמידה. כי רבים כבר הבינו כי אם הראש יעבוד ויכוון נכון, הרי שכל העסק יצליח לזרום בכיוון הנכון ועל פי המתווה אותו קבעו לו מראש.

מנהל יקר! מעוניין לשדרג את היכולות שלך? רוצה לנהל צוות מוביל ומנצח? בחר באחת מ- סדנאות מנהלים אצל דודי בורבה, וגם אתה תצליח להוביל את החברה שלך למצוינות.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button