072-33-80-998

סגנונות תקשורת

סגנונות תקשורת

לאורך כל ימי חיינו אנו מתקשרים בצורה כזו או אחרת עם הסביבה. כבר כתינוקות מהשלבים הראשונים של התפתחותם יודעים לתקשר בצורה טבעית עם הסביבה. כל זאת כאמור ללא מילים. עם השנים אנו לומדים לבחור את המילים הנכונות ולהתאימם לשפת גוף כזו או אחרת על מנת להעביר מסר. אין ספק כי מי שיש לו את היכולת לתקשר טוב יותר עם הסביבה יוכל להצליח יותר בתחומי חיים רבים.

 

מה חשוב לדעת על סגנונות של תקשורת מול לקוחות? מי זקוק ללימוד סגנונות של תקשורת? איך שיפור בתחום ייחודי זה יעזור לנו בחיי היום יום? למה לבחור בשירותים של דודי בורבה בעלי חברת T.C.B?

עבור אנשי מכירות הנושא הזה של לימוד סגנונות תקשורת הוא קריטי להצלחה. כל איש מכירות מתחיל יודע כי לכל לקוח ולקוח יש את כוונות ורצונות משלו, ישנם מצבים בהם יהיה הרבה יותר קל לשכנעו לרכוש את המוצר וכמו כן במקרים אחרים הקושי להשלים את העסקה יהיה גדול יותר. הכרות עם סגנונות תקשורת יעזור לוודאי להתגבר על מצבים מסוגים שונים.כמו כן חשוב להבין כי ללמוד על סגנונות תקשורת עשוי להיות נכון לכל אדם באשר הוא. בין אם זה מנהל אשר אמור לנהל מערכות יחסים עם עובדיו, גברים ונשים המנהלים מערכות יחסים עם בני זוגם וכו’. הדרך הנכונה ביותר לשפר את יכולת התקשורת שלכם היא לפנות אל המומחים בעניין.

 

אימון אנשי מכירות? מה זה? 

אימון למעשה מניע אנשים ללמידה ולפעולה. אנשי מכירות כמו כל איש מקצוע כזה או אחר זקוק למישהו אשר יעזור לו ללמוד על עצמו ועל יכולותיו שלו עצמו בכדי להביא לשיפור ביכולותיו. כמו כן אימון אנשי מכירות יניע את איש המכירות לעשות את הפעולות הנכונות בכדי למקסם את תוצאותיהם.

דודי בורבה הקים את חברת T.C.B על מנת לתת שירות לארגונים ואנשי מכירות. בין היתר ניתן למצוא מגוון הרצאות בתחומים שונים, סדנאות לעמידה מול קהל, קורס אנשי מכירות,  מנהיגות, משא ומתן ועוד.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button