072-33-80-998

מיומנויות השפעה

מיומנויות השפעה

אין ספק כי אחד החלומות הגדולים ביותר של הרבה מאוד אנשים על פני כדור הארץ הוא להיות אחראים ישירים לגורלם. בעולם בו הכלכלה שולטת על כל תחום ותחום הרי זה ברור כי מי שיש לו את היכולת למכור הוא בעל הסיכויים הגדולים ביותר לשרוד ולהצליח. למכור הווה אומר בראש ובראשונה למכור את עצמו ואת ההכרה ביכולותיו לכל אחד ואחת. כמו כן היכולת למכור את השירותים ואת המוצרים אותם אתם מוכרים.

 

מה היא הדרך הנכונה והבטוחה ביותר להצליח בעסקים? האם כל אחד יכול להשפיע על האחר?

האם ניתן לפתח מסוגלות למכירות? מה הם היתרונות של חברת T.C.B? למה לבחור דווקא בשירותיו של דודי בורבה?

על מנת להצליח בעסקים ולהפוך להיות אנשי מכירות מן השורה הראשונה חשוב מאוד להכיר את מיומנויות ההשפעה המתקדמות ביותר. מיומנויות אלו יאפשרו להכיר היטב את הטכניקות המתקדמות ביותר להצליח במכירות, להתגבר על מכשולים בדרך לעמידה ביעדים.מיומנויות השפעה הינן מיומנויות אשר יכולות לעזור לכל אחד ולא רק לאלו המעוניינים למכור מוצר כזה או אחר. מיומנויות השפעה אלו עשויות להשתלם לכל אחד בכל תחומי החיים. אין ספק כי על מנת ללמוד מקרוב איך משפיעים בצורה הנכונה והנבונה ביותר מומלץ מאוד ללמוד זאת מהמומחים הגדולים ביותר בתחום. דודי בורבה בעלי חברת T.C.B הינו בעל רקורד מוכח ובעל רזומה בתחום ייחודי זה.

דודי בורבה הקים את חברת T.C.B בשנת 2010 ומאז נוספו עוד ועוד לקוחות מרוצים אל מעגל לקוחות החברה. שירותיו של דודי בורבה כוללים בין היתר הרצאות וסדנאות בתחומים שונים כמו מנהיגות מודרנית, תקשורת בין אישית, פריצת גבולות, דיבור בפני קהל, מיומנויות פרזנטציה ועוד.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button