072-33-80-998

מאמן מכירות

מאמן מכירות

תפקידו של מאמן מכירות הוא לספק למוכרים או לעובדים בחברה עסקית כלשהי, את הכלים ואת הידע המקצועי, כדי שהם ידעו ויצליחו למכור כל מה שהם רק ירצו.

יש המחפשים עבור העסק שלהם את אנשי המכירות שאצלם ההתנהלות המכירתית זורמת להם בדם. אז נכון שזה יכול להיות מאוד מוצלח ויעיל לעסק, אך די נדיר למצוא את האנשים הללו. אז מה שבעצם נשאר לנו זה פשוט לקחת את האנשים אותם אנחנו בוחרים לעסק שלנו וללמד אותם את כל הנושא של מכירות. למעשה זה מה שבעצם נקרא – אימון עסקי. מאמן עסקי יצליח לגרום לכל אחד (כמעט) לדעת למכור ולדעת להתנהל באופן נכון מול הלקוח. מכאן שהמאמן הוא סוג של  מהנדס מכירות, כמעט יש מאין…

מאמן מכירות – גם כדי למכור קרח לאסקימואים…

כולנו מכירים את הביטוי למכור קרח לאסקימואים כאשר הכוונה למכור מוצר לאדם שכלל לא זקוק לאותו המוצר. אך אנחנו מאמינים כי מאמן עסקי שהוא מהנדס מכירות יכול להצליח גם בזה. אז זה לא שהמטרה שלנו היא למכור מפצח אגוזים לסנאי, אך אנחנו מנסים ללמד ולהעניק לכל אחד את כל הכלים להצלחה במכירות, של כל דבר לכל אחד.

מה ייתן לכם מאמן מכירות?

מאמן המכירות, כמו גם מאמן עסקי, יעניק לכם את כל הכלים ואת כל הידע השיטתי, האסטרטגיות והטכניקות השונות אשר אלו יאפשרו לאנשי המכירות להגיע לרמה ביצועית גבוהה ומוכחת. כל מי שהתנסה בלמידת התהליך יודע, כי בסיום הלימודים הוא יוצא עם ארגז כלים חדש שלא היה מוכר לו עד כה. יש לו מיומנויות רבות יותר, ידע נרחב והרבה כלים חדשים אשר איתם הוא ידע למכור הרבה יותר טוב. במהלך האימון מתרגלים סימולציות שונות ומקנים גישה מנטלית חדשה כאשר כל מהותה זוהי מצליחנות.

ניתן לומר כי האימון האישי מהווה חובה בסיסית לשם יצירת ההצלחה ושיפור כישורי המכירות.

אם תבחרו לשלוח את הצוות שלכם לקבלת אימון אישי אצל מהנדס מכירות, תיווכחו מהר מאוד בשינויים מהותיים בעסק. כישורי המכירות יעלו באופן ניכר כמו גם מדד המכירות שיזנק גבוה. דודי בורבה הוא הכתובת שלכם. למדו והחכימו.
תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button