072-33-80-998

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

זקוקים לייעוץ עסקי? לא מצליחים להרים את העסק שלכם?

ניהול עסק קטן דורש פעולות רבות במשך יום העבודה המשלבות בין עבודת מכירה, התנהלות מול ספקים ומול לקוחות. אם אתם מרגישים שהעסק שלכם תקוע ולא מצליח להמריא למעלה מבחינת מכירות, מוניטין וקידום, כדאי לכם לפנות לשירותי ייעוץ עסקי המיועדים לבתי עסק קטנים. עסק קטן הוא בעל צרכים שונים מעסקים בינוניים וגדולים ובדרך כלל הגב הכלכלי שלו מוגבל יחסית. זו גם הסיבה שכל פעולה שלכם בבית העסק היא קריטית להצלחה העתידית שלכם ומומלץ לקבל הכוונה מקצועית עם ראייה לטווח הארוך. אז איך משפרים את יכולת המכירה שלכם מול לקוחות ומול גורמים עסקיים שונים? התשובה בהמשך המאמר.

כלים בייעוץ עסקי לעסקים קטנים

בעלי עסק קטן המעוניין להגדיל את המכירות שלו מול לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים, צריך להכיר בעובדה שהוא לא יכול לעשות את כל הפעולות הנדרשות לפיתוח העסק לבד. אם בעבר היה צריך להחזיק עובד במשרה חלקית או מלאה לכל פעולה בעסק, היום ישנן אפשרויות רבות להחזקת עובדים מבלי להעסיק אותם בפועל. בנוסף לכך, ישנם גם כלים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים לכם לעבוד במקביל עם כמה מספרי טלפון או מספר שלוחות בכל מספר. בתהליך מקצועי של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, תוכלו ללמוד את כל הכלים האלה, לבחור את הכלים המתאימים לכם על פי תקציב מוגדר מראש ובדרך זו לחסוך את ההוצאה על החזקת עובדים במשרה מלאה. בדרך זו תוכלו לפנות יותר זמן לפעולות אחרות החשובות בעסק שלכם המיועדות לפיתוח וצמיחה.

פיתוח אסטרטגיות מכירה בהתאם לעסק

בתהליך הליווי של ייעוץ עסקי מקצועי, תוכלו ללמוד אסטרטגיות מכירה מתקדמות ולשלב אותן בעסק שלכם. האסטרטגיות יכולות להיות פרונטליות, טלפוניות או דיגיטליות או שילוב של כולן. עם הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת היום, ניתן לפתח גם אסטרטגיות מכירה הכוללות אוטומציה על מנת להגיע ליותר לקוחות בזמן נתון. הייעוץ העסקי יכול להתבצע אחד על אחד אצלכם בבית העסק או בשיחות ZOOM. בנוסף לכך, תוכלו לעבור הכשרת מכירות עם קורס מקוון בזמן הפנוי לכם מבלי לפגוע בתפקוד השוטף של בית העסק.

ייעוץ עסקי לבתי עסק קטנים

לקבלת מידע נוסף על התהליך לייעוץ עסקי עבור העסק שלכם, צרו איתי קשר דרך האתר ואני אשמח לסייע לכם בתהליך. שמי דודי בורבה ואני מנטור עסקי למאות חברות, ארגונים ועסקים ברחבי הארץ ואני זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button