072-33-80-998

הרצאת מכירות

הרצאת מכירות

מחפשים הרצאה נהדרת לעובדים שלכם? ההרצאה המעשירה ביותר והסוחפת ביותר היא הרצאה העוסקת באומנות המכירות. הרצאת מכירות מציגה שיטות ניהול אישי וניהול מכירות אשר מתקיימות בחברות גדולות בכל העולם, ובכדי לגרום לעובדים שלכם להפנים את הנושאים הרלוונטיים לכל תחומי המכירות, ההרצאה מתבצעת בצורה חוויות ומהנה. גם העובדים שלכם אשר אינם שייכים למחלקת המכירות או מחלקת השירות של החברה, יכולים למצוא עניין רב בהרצאה בתחום המכירות. שיטות מכירה מופיעות כמעט בכל שיחה עם ספק, לקוח וכל נותן שירות. לכן, היכרות עם שיטות המכירה הקיימות היום היא מעשית ויעילה לכל אחד בחברה שלכם.

הרצאה במכירות מותאמת אישית

האם ניתן להזמין הרצאה המתאימה לתחום מסויים? התשובה היא בהחלט כן! כל הרצאה של ניהול עסקי ומכירה יכולה להיבנות בהתאם לצרכים של החברה או הארגון המזמינים את ההרצאה. ניתן לקיים הרצאה במכירות לכל העובדים בחברה או להעביר מספר הרצאות במפגשים שונים עם כל צוות בחברה.

הרצאות מומלצות לחגים והרמת כוסית

אם אתם מתכננים הרמת כוסית או אירוע מיוחד לחג, הרצאה בתחום המכירות היא המומלצת ביותר. בהרצאה בתחום המכירות ניתן להפעיל את הקהל בצורה נפלאה, ליצור אנרגיה חיובית ואפקטיבית בין העובדים שלכם הצופים בהרצאה ובעיקר להעשיר את הידע שלהם בכל נושא המכירה והיכולות אישיות.

שיטות מכירה ויכולות אישיות

איך הרצאה על מכירות יכולה לשפר יכולות אישיות? כאשר אדם משפר את היכולת המילולית שלו, הוא גם יכול לשפר את התקשורת שלו בין אנשים, את האמונה ביכולת שלו ליזום דברים ולתת יותר מעצמו לחברה או לארגון בו הוא עובד. הרצאת מכירות הנחשבת למומלצת במיוחד עבור עובדי חברה היא ההרצאה של המנטור העסקי דודי בורבה. דודי בורבה מספק שירותים מקצועיים לחברות הגדולות במשק בתחום הניהול והמכירה ומציע לכם להעשיר את הידע שלכם בהרצאה חווייתית ומעצימה.

דודי בורבה מציע לחברות וארגונים – הרצאת מכירות חוויתית

מעוניינים בפרטים נוספים על ההרצאה המצויינת של דודי בורבה? השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר המקצועי של המנטור העסקי דודי בורבה, ונציג יחזור אליכם בהקדם להתאמת ההרצאה לצרכים העסקיים שלכם. כל הרצאה של המנטור דודי בורבה מותאמת לצרכים של כל ארגון וכל חברה בכדי לתת לעובדים את הכלים הטובים ביותר בתחום שלהם.
תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button