072-33-80-998

הדרכת סוכני מכירות שטח

הדרכת סוכני מכירות שטח

צריכים הדרכת מכירות שטח לעובדים שלכם? הגעתם למקום הנכון!

סדנה להדרכת מכירות שטח מספקת מענה למגוון רחב של שיטות מכירה המתבצעות באופן פרונטלי מול לקוח. המכירה יכולה להתבצע בדרכים שונות כמו עמידה מאחורי דוכן, ישיבה מול לקוח בבית שלו או בירידים וכנסים. הסדנא מורכבת מתהליך של העברת ידע, מיומנויות וכלים מקצועיים לעובדים העובדים בעיקר בשטח על מנת לעזור להם למכור טוב יותר מוצר או שירות. הדרכה זו יכולה להתמקד במגוון רחב של נושאים, כמו היכרות עם המוצרים או השירותים של החברה, טכניקות לביצוע מכירה והגברת מוטיבציה אצל אנשי המכירות שלכם בעת העבודה היום יומית שלהם.

באיזו דרך מעבירים את הסדנה?

את הסדנאות לשיפור שיטות מכירה בשטח ניתן לקיים במספר דרכים עיקריות במשרדים שלכם, במקום פתוח או באזור בו מתבצעת העבודה בפועל. ניתן לבצע את ההדרכה באופן אישי לכל עובד עם ביצוע פעולות מעשיות על מנת לשפר את היכולות שלו. מלבד זאת ניתן לבצע הדרכות קבוצתיות לכל העובדים שלכם, או למחלקה או צוות מסוימים מתוך החברה. אם אין לכם מקום נוח לקיים את הסדנה או שאתם רוצים שיהיו כמה שיותר משתתפים, יש לכם אפשרות להעביר את ההדרכה באופן מקוון דרך אפליקציית ZOOM או אפליקציות וידאו אחרות. שיטה נוספת היא הכשרה און ליין של הקורס עבור כל עובד עם קורס און ליין מוכן.

היתרונות בהדרכת סוכני מכירות שטח

לסדנת הדרכת סוכני מכירות שטח יש יתרונות רבים והיא יכולה להוות בסיס לשיפור העבודה שלכם בחברה באופן כללי. אנשי המכירות שלכם העובדים בעיקר או כל הזמן בשטח, יוכלו לקבל כלים לשיפור המכירה הפרונטלית ולבצע שימור טוב יותר של לקוחות קיימים. בנוסף לכך, הם ילמדו לשפר את הטיפול שלהם בהתנגדויות של לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים במטרה להביא למכירות גדולות יותר של מוצרי ושירותי החברה שלכם. אם אתם מרגישים שאנשי המכירות שלהם תקועים עם שיטות מכירה ישנות ולא מצליחים למצוא מוטיבציה מרבית לעבודה, זה הזמן לפנות לסדנאות המצוינות שלי המוצעות לכם כאן באתר. שמי דודי בורבה ואני מנטור עסקי לחברות וארגונים ומלווה מאות עובדי חברות בכל שנה.

מנטור מקצועי להדרכת מכירות שטח

אם אתם רוצים להשקיע בעובדים שלכם לטווח הארוך, סדנה להדרכת מכירות שטח היא בדיוק מה שהם צריכים! אני דודי בורבה מנטור עסקי מהוותיקים בישראל אשמח לסייע לעובדים שלכם לשפר את יכולת המכירה הפרונטלית.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button