072-33-80-998

אומנות השכנוע

אומנות השכנוע

החיים של כולנו מפגישים אותנו מול מצבים אשר בהם נדרשת מאתנו אומנות השכנוע. 

למעשה כמעט כל אינטראקציה חברתית עשויה להיות מלווה בניסיונות לשכנע ולהשפיע על בן השיח שלנו. גם כאשר אנחנו מתנהלים בחיי היום יום מול בן הזוג, וגם בשיחה עם הבוס שלנו בעבודה. גם כאשר אנחנו מדברים עם הזבן בחנות הנעליים וגם כאשר אנחנו מידיינים עם הגננת של הילד. החיים שלנו דורשים מאתנו פעמים רבות ניהול משא ומתן תוך ניצול של אומנות השכנוע, כמובן בכיוון הנכון והחיובי.

אז אם הדבר נכון בכל תחום בחיים שלנו, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתחום של ניהול מכירות. ניהול מכירות דורש מאתנו פעמים רבות ניהול משא ומתן מול לקוחות וגם מול ספקים כאשר חשוב להכיר את הכלים הנכונים ואת השפה הנכונה אשר בה כדאי להשתמש על מנת להשיג את היעדים ולהגיע למטרה אשר אליה אנחנו חפצים להגיע.

אומנות השכנוע כדי להצליח בעולם העסקים

על מנת לנהל באופן נכון משא ומתן ולהצליח להשפיע על בן שיחינו, חשוב שנדע כי ישנן טקטיקות שונות ואסטרטגיות מיוחדות, שכאשר נצעד על פיהן נגלה שיש בנו יכולות להשפיע על הזולת ולשכנע אותו מבלי להרבות במלל. בעת ניהול משא ומתן ואפילו בעת ניהול מכירות, לא רק המילים שלנו  ישחקו תפקיד. לתקשורת הבלתי מילולית יש כוח רב. להקשבה שלנו ללקוח, לשפת הגוף שלנו ולכל הצורה בה אנחנו מנהלים את השיחה, ישנה השפעה מכרעת על התוצאות שיתקבלו בסופו של דבר.
יש כאלה שינסו לרכוש כלים כדי להצליח בניהול הנכון של המכירות, בדרכים חובבניות של ליקוט מידע או טיפים מרחבי הרשת, מקריאה ועיון בספרים שונים או אפילו מהרצאה או סדנא חד פעמית.כדאי לדעת כי בכדי ללמוד על אומנות השכנוע, מומלץ מאוד לפנות אל דודי בורבה המציע את האפשרות לרכוש את כל הכלים ואת כל המיומנויות כמו גם טיפים שונים וטקטיקות שונות, שיסייעו לכם הפוך למקצוענים של ממש בתחום של ניהול נכון של משא ומתן, ניהול נכון של מכירות ושל שיווק כאשר המהלכים הנכונים מובילים כל שיחה לסיפור של הצלחה.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button