072-33-80-998

אומנות המכירה

אומנות המכירה

כמעט בכל תחום בחיים אנחנו מתמודדים עם ההשפעה שלנו על הסביבה, וכמובן גם השפעה של הסביבה עלינו. אנחנו לא תמיד מודעים עד כמה ההשפעה שלנו רבה על כל הסובבים אותנו. אנחנו משפיעים על הילדים שלנו, על בן הזוג שלנו, על הצוות המקיף אותנו בעבודה, וגם על הלקוחות שלנו. כולנו יכולים להצביע על אנשים שהצליחו להשפיע עלינו וגרמו לנו לחשוב אחרת, לנהוג אחרת ואפילו לקנות אחרת ומנגד יש את אלו שלא ממש מצליחים להשפיע עלינו.

מה גורם לכך כי אומנות ההשפעה של אדם אחד יעבוד עלינו ושל זולתו כלל לא ייגע בנו? על זה לומדים בקורסים המקנים את הנושא של אומנות המכירה. אם תלמדו לעומק קורס מכירות, תגיעו גם לנושא של אומנות ההשפעה, ומהר מאוד תבינו כיצד ניתן להשפיע על זולתנו לקנות את מה שאנחנו משווקים לו ולצרוך דווקא את המוצר שאנחנו רוצים למכור לו.

לומדים את אומנות המכירה – כדי שנצליח יותר בעולם המכירות

קורס מכירות מקצועי מצליח להקנות בקרב אנשי מכירות את אומנות ההשפעה, ואת היכולת לנהל באופן חכם את אומנות המכירה. כי לא כל אחד נולד עם היכולות העסקיות והניהוליות, ולא כל אחד מסוגל למכור מוצרים או שירותים לאדם שלא ממש מתעניין בדבר. אך כאשר לומדים לנהל נכון באופן מקצועי, עם הכלים הנכונים ועם הידע והטקטיקות הנכונות את השיווק ואת המכירות, מגלים פתאום עולם חדש של השפעה על הסביבה ושל השפעה על לקוחות.

מנהל חכם שולח את הצוות ללמוד

מנהל שחפץ להריץ את העסק שלו ולקדם אותו באופן משמעותי, משקיע בצוות שלו. מעניק לו קורס מכירות מקצועי ובכך מקנה לו את כל היכולות לעבוד הרבה יותר נכון, להתמקד בצורה מדויקת יותר בקהל היעד ולבזבז הרבה פחות זמן על ניסיונות שווא ועל בזבוז משאבים בכיוונים הלוא נכונים.אנחנו מוצאים את אנשי המכירות שלמדו ורכשו ידע, כאשר הם מצליחים למכור הרבה יותר, להרבה יותר. מעגל הלקוחות שלהם גדל והם מצליחים להזניק את העסק ולהביא אותו להישגים חדשים ומפתיעים בכל פעם מחדש. דודי בורבה יעניק לכם את כל המפתחות להצלחה.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button