072-33-80-998

אומנות ההשפעה

אומנות ההשפעה

מה היא הדרך הנכונה ביותר להשפיע?

האם ניתן ללמוד כיצד להשפיע על אנשים?

מה היא החשיבות של סדנאות והרצאות בנושאי אומנות ההשפעה?

למה לבחור דווקא בשירותיו של דודי בורבה?

אין ספק כי הרבה מאוד אנשים פוגשים הרבה מאוד אנשים אחרים לאורך ימי חייהם ומשפיעים עליהם בצורה כזו או אחרת. היכולת של כל אחד ואחת להשפיע על זולתו היא יכולת אשר קיימת אצל הרבה מאוד אולם ההבדל הגדול הוא כי יש כאלה אשר יודעים ומכירים ביכולותיהם ולעומת זאת הרבה מאוד אחרים כלל אינם מודעים לעובדה כי עצם נוכחותם משפיעה בצורה כזו או אחרת על הסביבה שלהם.

אומנות ההשפעה היא ללא ספק כלי אשר חשוב שילמד. עצם הידיעה כי לכל אחד ואחת יש יכולת להשפיע כבר יכולה לעשות שינויים כאלה או אחרים. עם זאת חשוב מאוד להבין כי כמו שיש לאדם יכולת להשפיע בצורה חיובית על אדם אחר כך גם קיימת יכולת השפעה שלילית.

אומנות ההשפעה פוגשת אותנו בכל מקום ובשכל שלב ושלב בחיינו.

על מנת שנוכל להשפיע בצורה המצוינת ביותר על הסביבה ובראש ובראשונה על עצמנו חשוב מאוד לדעת וללמוד את הכלים החשובים ביותר מצד אלו שיש להם את הידע ואת הניסיון להעניק את הכלים הללו. אין ספק כי כלים אלו הינם כלים נרכשים ויכולים לתרום רבות בתחום במכירות, שיווק העצמי וכו’.

קורס יזמות עסקית? למה זה מומלץ?

עבור רבים וטובים לפתוח ולהקים עסק כזה או אחר משלהם הוא חלום. יש כאלו אשר יכולים לעשות זאת בכוחות עצמם ולהצליח בגדול אולם עבור הרבה מאוד אחרים הקושי להוציא אל הפועל את המחשבות והרעיונות הוא רב. לפיכך קורס יזמות עסקית בראשותו ובניהולו של דודי בורבה הוא ללא ספק פריצת הדרך אל ההגשמה העצמית אל ההצלחה.

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button