הדרכת מכירות שטח | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

הדרכת מכירות שטח

לכל אחד ואחת אשר בוחרים להקים עסק משלהם יש מחשבות ורעיונות אשר אמורות להוביל אותם אל האושר וההצלחה. אולם מסתבר להרבה מאוד אנשי ובעלי עסקים כי הדרך אל ההצלחה העסקית היא לא פשוטה כלל וכלל. אין זה משנה כלל מה הוא תחומו של העסק. בכל תחום ותחום יש צורך להביא אל פתח העסק את הלקוח אשר ירצה לקנות את המוצר או את השירות שלכם. לרוב ישנם עוד הרבה מאוד עסקים אשר מציעים בדיוק את אותו המוצר, התחרות היא גדולה. אנשי מכירות מיומנים ואיכותיים יוכלו ללא ספק לשפר את הסיכויים להצלחה.

מה היא המשמעות של שיפור יכולות מכירה? מי זקוק לפיתוח יכולות המכירה שלו? מה היא הדרך הבטוחה ביותר להצליח בחיים? מה הם היתרונות של חברת T.C.B? למה לבחור בדודי בורבה לטובת הדרכת אנשי מכירות השטח?
 

הדרכת מכירות שטח הכרחית לכל עסק ועסק. בין אם זה הוא ארגון גדול ומשמעותי או גוף עסקי קטן חשוב מאוד לדעת כי אנשי המכירות הם אלו אשר יגרמו לעסק להמשיך ולהצליח. אנשי מכירות עובדים קשה ולא פעם רמת התסכול שלהם היא גבוהה. איש מכירות שומע הרבה מאוד את המילה "לא" ועדיין צריך להמשיך ולהתמיד בעשייתו על מנת להצליח לעמוד ביעדיו.

הדרכת מכירות שטח על ידי חברת T.C.B תשפר מאוד את רמת המוטיבציה ותשנה לגמרי את זוויות ההסתכלות של אנשי המכירות מה שיוביל בסופו של דבר את תהליך המכירה להיות מהנה ואפקטיבי.

על מנת להבטיח כי תקבלו את השירות האיכותי ביותר חשוב מאוד לשמוע את חוות דעתם של אלו אשר ניסו והצליחו בגדול. לקוחות חברת T.C.B זכו לאורך השנים לשמוע הרצאות מרתקות, ללמוד בסדנאות ברמת איכות גבוהה ביותר.

שיטות מכירה טלפונית? פנו אל חברת T.C.B!

מגוון רחב מאוד ומרשים מאוד של שירותים הכולל בין היתר הדרכת אנשי מכירות, לימוד שיטות מכירה טלפונית, מיומנויות השפעה, שיפור יכולות עמידה מול קהל, שיפור יכולות שכנוע ועוד.
 

נושאים נוספים לעיונכם

 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998