קורס עסקי | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

קורס עסקי

שיווק ומכירה מהווים חלק מהותי בכל פעילות של חברה, בית עסק ופעילות של בעלי עסקים פרטיים. ישנן טכניקות רבות לכל סוג מכירה, אם זה מכירה טלפונית, מכירה פרונטלית, ומכירה ללקוח קיים. את טכניקות המכירה המתקדמות ביותר היום אפשר ללמוד בקורס עסקי הכולל את כל שלבי המכירה בכל הטכניקות המומלצות ביותר לסגירת עסקה עם לקוח. גם אם העסק או החברה שלכם מתנהלים במערכת שיווקית מסויימת המביאה לידים, שלב המכירה הוא השלב הקריטי ביותר. באמצעות נוסחאות מכירה קבועות המשמשות אלפי אנשי מכירה במחלקות מכירה בחברות רבות בארץ, ניתן להגדיל את מספר סגירת העסקאות מול כל לקוח פוטנציאלי ומול לקוח קיים. 
 
היום ניתן לשפר את יכולות המכירה שלכם ושל העובדים שלכם בחברה על-ידי קורס מכירות דיגיטלי. הקורס מפרט את כל שיטות המכירה הטובות ביותר ובטכניקות מתקדמות המתאימות לסוגים שונים של עסקים. אם אתם מאמינים בשירות שאתם נותנים ובמוצרים שאתם מפתחים בחברה, שיפור יכולות המכירה מול לקוחות הוא צעד חשוב לצמיחה הכלכלית בטווח הקרוב ובטווח הארוך. 
 

קורס דיגיטלי לעסקים - יתרונות
 
לכל קורס העשרה לעובדים ולמנהלים יש יתרונות רבים. הקורסים מהווים יציאה משיגרת העבודה, למידה של נושאים חדשים ושיפור היכולות האישיות של כל אחד. הביטחון המלא של עובד בחברה והאמונה כי הוא יכול למכור כל מוצר ללקוח הוא חשוב ביותר, במיוחד לנותני השירות והמכירה של החברה. קורס דיגיטלי לעסקים הוא נגיש וניתן להעביר אותו לכל העובדים בחברה בזמן המתאים לכל צוות ומחלקה. 
 
איפה אפשר למצוא קורס עסקי לעובדים?
 
אם אתם מחפשים קורס מקצועי שישפר את היכולות של העובדים שלכם בחברה, הקורסים הדיגיטליים והפרונטליים של המנטור העסקי דודי בורבה הם הכתובת בשבילכם! כבר מעל לעשור דודי בורבה נחשב לאחד המנטורים המקצועיים בישראל בתחום המכירה והובלת צוותים בחברות וארגונים. חברות ועסקים מהגדולים במשק נעזרים בשירותיו של המנטור העסקי דודי בורבה בכדי לשפר את ביצועי המחלקות בכל ארגון וחברה, אם זה מחלקות שירות, מכירה ומנהלי הצוותים במחלקות.
 
קורס עסקי של דודי בורבה
 
לפרטים נוספים על הקורסים האיכותיים של דודי בורבה, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וקבלו את כל הפתרונות היעילים ביותר לקידום ושיפור יכולות הניהול והמכירה של העובדים בחברה או בארגון שלכם. 
 

אתם עסק חדש? עצמאי/ת?  פרילנסר/ית? 

אל תפספסו את הקורס הזה!

איך הקורס קשור למחזורי מכירות גבוהים
ומדוע הקורס הדיגיטלי הזה הוא דווקא עבורכם?

השיעור הראשון כאן - ובחינם!

לחצו PLAY

 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998