פרזנטציה | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

פרזנטציה

מה היא המשמעות של המצגת? איך ניתן לעשות שימוש במצגת על מנת להגדיל רווחים? מתי מומלץ לעשות שימוש במצגות? מה הם היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של חברת T.C.B? מה הם שירותי החברה?

אין ספק כי על מנת להעביר מסר כזה או אחר יש לעשות שימוש בכלים האיכותיים ביותר העומדים לרשות אותו איש שיווק או איש המכירות. אחד הכלים החשובים ביותר והמקובלים ביותר הוא המצגת. מצגם היא למעשה אוסף של שקפים או מידע אשר מוצג לקהל. אלו יכולות להיות תמונות הנעות בזו אחר זו, מצגת יכולה להיות גם בצורה של תנועה, סרטון וכו'. אין ספק כי על מנת לגרום לאותה המצגת להצליח לשכנע את הקהל חשוב מאוד לדעת וללמוד להכין את המצגת המעולה ביותר.
 

מצגת או פרזנטציה בלועזית, שימושית מאוד. אנו רואים לא פעם מרצים שונים הנוהגים להכין מצגות בכדי להעביר מסרים. עבור אנשי מכירות אשר מעוניינים לקדם מכירה של שירות או מוצר אותה פרזנטציה עשויה להיות גורלית ממש.

לא פעם ישנה הזדמנות אחת בודדה על מנת לשכנע את אלו אשר עוד לא השתכנעו. על כן חשוב מאוד כי אותה פרזנטציה תהיה בנויה בצורה הנכונה ביותר. שימוש בצבעים הנכונים, בסגנון המדויק ביותר וכמו כן בקצב ובמסרים המתאימים ביותר הם אלו אשר יגרמו לקהל אכן לרצות את השירות או המוצר. ממש לשם כך חשוב ללמוד איך לעשות זאת נכון ואיכותי.

מעוניינים לשפר טכניקות מכירה? פנו אל חברת T.C.B!

חברת T.C.B בניהולו וברשותו של דודי בורבה הוקמה בשנת 2010. לאורך השנים נוספו עוד ועוד לקוחות מרוצים ונאמנים ביותר. בין היתר ניתן למצוא לקוחות שהם גופים עסקיים גדולים, ארגונים משמעותיים וכמו כן לקוחות פרטיים. לימוד טכניקות מכירה בצורת הרצאות, סדנאות וכו'. בחברת T.C.B מקפידים על שירות אישי ומקצועי יוצא דופן!

הגדלת מכירות? איך עושים זאת?

אין ספק כי כל בעל עסק יכול להעיד כי הדרך אל ההצלחה והאושר עוברת דרך הגדלת מכירות. סדנאות והרצאות של דודי בורבה בנושאי מכירות יעזרו לאנשי המכירות שלכם להפוך להיות מקצועיים יותר ובעלי מוטיבציה גבוהה יותר להצלחה.
 
 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998