סדנת מכירות | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

סדנת מכירות

מנהל או מנהלת משאבי אנוש? זה הזמן לארגן לעובדים שלכם סדנת מכירות. סדנאות של מכירות אינן עוסקות רק במכירות אלא בקשר האישי שיש לכל עובד עם הלקוחות של החברה. הקשר האישי בין כל עובד ללקוח של החברה הוא חשוב ביותר וניתן לשפר אותו באמצעות כלים וטכניקות שונות. כל חברה או עסק בנויים על בסיס של לקוחות אשר צורך מהם מוצר או שירות. שיפור היחס העסקי והאישי בין החברה לבין הלקוחות הוא חשוב ביותר לעתיד הכלכלי של החברה והיום ניתן ללמוד את שיטות העבודה בין ספק ללקוח בצורה הנוחה ביותר דרך סדנה מאורגנת לעובדים.
 
איפה מקיימים סדנה של מכירות לעובדים?
 
סדנת מכירה יכולה להתקיים במשרד שלכם או במקום אשר הגדרתם מראש. ניתן אף לקיים סדנת מכירה בפארק או בשטח פתוח המותאם לעובדים שלכם. אתם יכולים לבחור את היום והשעה המתאימים לכם ביותר ולקבוע תאריך לקיום הסדנה עבור העובדים שלכם.
 

סדנאות במכירות לעובדי מחלקת מכירות
 
מחלקת המכירות היא אחת המחלקות החשובות לכל חברה. בלעדי מחלקת המכירות, גם המוצרים או השירותים הטובים ביותר של החברה לא יגיעו ללקוחות היעד ברגע שלא מתבצעת מכירה. מחלקות המכירה בחברות הרבות בישראל מנוהלות על-ידי מנהלי מכירה מקצועיים שתפקידם הוא לתפעל את העובדים במחלקה. בכדי לשפר את יכולות המכירה של העובדים במחלקת המכירות, ניתן לארגן עבורם סדנאות במכירות המיועדות לתחום המוצרים והשירותים אותם החברה מוכרת ללקוחות. 
 
הדרכת מכירות מקצועית
 
בכדי להביא את העובדים שלכם להדרכת מכירות מקצועית שתשפר את היכולות האישיות ויכולות המכירה שלהם, אתם מוזמנים לפנות לסדנת מכירות המצויינת של דודי בורבה. דודי בורבה הוא מנטור עסקי עם ניסיון של מעל ל-10 שנים בתחום הדרכה למכירות והוא נחשב לאחד הטובים ביותר היום בישראל בניהול סדנאות לשיטות מכירה. 
 
סדנת מכירות של דודי בורבה
 
להזמנה של סדנה מקצועית למכירות עבור העובדים בחברה שלכם, צרו קשר דרך האתר של דודי בורבה והזמינו את הסדנה שתשפר את היכולות של העובדים שלכם בכל שיחת מכירה פרונטלית או טלפונית ובכל משא ומתן מול לקוח פוטנציאלי ולקוח קיים. ברגע שבחרתם בסדנאות המקצועיות של דודי בורבה, תדעו שבחרתם במנטור המכירות הטוב ביותר לעובדים שלכם. 
 
 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998