מיומנויות השפעה | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

מיומנויות השפעה

אין ספק כי אחד החלומות הגדולים ביותר של הרבה מאוד אנשים על פני כדור הארץ הוא להיות אחראים ישירים לגורלם. בעולם בו הכלכלה שולטת על כל תחום ותחום הרי זה ברור כי מי שיש לו את היכולת למכור הוא בעל הסיכויים הגדולים ביותר לשרוד ולהצליח. למכור הווה אומר בראש ובראשונה למכור את עצמו ואת ההכרה ביכולותיו לכל אחד ואחת. כמו כן היכולת למכור את השירותים ואת המוצרים אותם אתם מוכרים.

מה היא הדרך הנכונה והבטוחה ביותר להצליח בעסקים? האם כל אחד יכול להשפיע על האחר?
האם ניתן לפתח מסוגלות למכירות? מה הם היתרונות של חברת T.C.B? למה לבחור דווקא בשירותיו של דודי בורבה?

 

על מנת להצליח בעסקים ולהפוך להיות אנשי מכירות מן השורה הראשונה חשוב מאוד להכיר את מיומנויות ההשפעה המתקדמות ביותר. מיומנויות אלו יאפשרו להכיר היטב את הטכניקות המתקדמות ביותר להצליח במכירות, להתגבר על מכשולים בדרך לעמידה ביעדים.

מיומנויות השפעה הינן מיומנויות אשר יכולות לעזור לכל אחד ולא רק לאלו המעוניינים למכור מוצר כזה או אחר. מיומנויות השפעה אלו עשויות להשתלם לכל אחד בכל תחומי החיים. אין ספק כי על מנת ללמוד מקרוב איך משפיעים בצורה הנכונה והנבונה ביותר מומלץ מאוד ללמוד זאת מהמומחים הגדולים ביותר בתחום. דודי בורבה בעלי חברת T.C.B הינו בעל רקורד מוכח ובעל רזומה בתחום ייחודי זה.

דודי בורבה הקים את חברת T.C.B בשנת 2010 ומאז נוספו עוד ועוד לקוחות מרוצים אל מעגל לקוחות החברה. שירותיו של דודי בורבה כוללים בין היתר הרצאות וסדנאות בתחומים שונים כמו מנהיגות מודרנית, תקשורת בין אישית, פריצת גבולות, דיבור בפני קהל, מיומנויות פרזנטציה ועוד.
 
 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998