072-33-80-998

הרצאות במכירות

הרצאות במכירות

כל מי שמתעסק בתחום המכירות יגיד לכם, כי על מנת לשרוד ולהצליח בענף חייבים לעבוד בצורה עקבית, נחושה, לשמור על ראש מעל המים גם כאשר המצב מייאש ונראה חסר סיכוי. בשורה התחתונה, ניהול של עסק לא מיועד לבעלי לב חלש. לא ממש משנה מה אתם מוכרים. אפילו אם אלו רק מוצרי סדקית. אם לא תצעדו בדרך הנכונה, קשה להאמין שתראו הצלחה. הרצאות במכירות עשויים לכוון אתכם לדרך הנכונה.

איך להצליח במכירות?

כדי להצליח במכירות, לא חייבים להיוולד עם תכונות של סוחר. אמנם התכונות המולדות עשויות לסייע לנו מאוד להצליח בעסקים ולמכור היטב. אך ניתן לומר שעם הדרכה במכירות או מהאזנה לכמה הרצאות במכירות, ניתן לקבל הרבה מאוד כלים וטיפים שיסייעו בדרך להצלחה ולגידול משמעותי בעסק.
ישנן כמה תכונות חשובות המסייעות לכל איש מכירות וכמובן שניתן לרכוש את אותן התכונות באמצעות עבודה ותרגול. איך להצליח במכירות, זו כבר לא שאלה שנותרת ללא מענה. כי היום, ניתן ללמוד באמצעות הרצאות במכירות או הדרכה במכירות, את כל הכלים ואת כל השיטות כפי שנביא אותם בהמשך.

כלי מספר 1 – יסודיות

איגוד הפסיכולוגים האמריקאים פרסמו בשנת 1993, דו”ח שגילה כי נציגי המכירות הכי מוצלחים הם יסודיים במיוחד. אז נכון שלא כל אחד בטבעו הוא אדם יסודי, אך ניתן בהחלט לרכוש את התכונה הזו. פשוט להחליט – מתמקדים בעבודה וממשיכים לחתור לכיוון שסימנו מראש ויהי מה!

כלי מספר 2 – כבוד ללקוח

חוקרים שבדקו את כל הנושא לעומק הגיעו למסקנה כי איש מכירות המכבד את הלקוח ושם אותו במקום הראשון, נהנה מהצלחה גדולה הרבה יותר במכירות.

כלי מספר 3 – יוזמה

אנשי מכירות חייבים ליטול יוזמה ולא לחכות לקבלת הוראות מגבוה. היזמים, מצליחים הרבה יותר בשיווק נכון ובמכירות ללקוחות.

כלי מספר 4 – הקשבה ללקוח

חשוב מאוד שהלקוח יחוש כי אתם קשובים לו. כמו כן, כאשר אתם קשובים ללקוח אתם לומדים מהם הצרכים שלו ומנסים לספק לו אותם. ברור שעובדה זו עשויה להאיץ את קצב המכירות.ישנם עוד כלים רבים העונים על השאלה איך להצליח במכירות. אם תאזינו לאותם הרצאות במכירות, ותקבלו הדרכה במכירות אצל דודי בורבה, תתחילו להבין שההצלחה תלויה בעצם רק בכם!

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button