072-33-80-998

העברת מסרים

העברת מסרים

רבים מאנשי המכירות שואלים את עצמם, איך להיות איש מכירות מוצלח? איך למכור יותר ולהגדיל את מעגל הלקוחות?

ניתן לקבוע באופן חד משמעי, כי על מנת להצליח בשוק המכירות, להתבלט מעל המתחרים ולהצליח גם כאשר מתחוללת תחרות קשה ואכזרית בשוק, יש לשמור על רוח חיובית. לטפח את האמינות כלפי הלקוחות ובאופן אסרטיבי להצליח להתקדם בעבודה ולסגור עסקאות. במאמר שלפנינו ננסה להעניק לכם מספר טיפים וכלים שינסו לענות על השאלה -איך להיות איש מכירות מוצלח המצליח להרים את העסק ולמנף אותו גבוה.

העברת מסרים, להקשיב יותר ולדבר פחות

איש מכירות טוב הוא כזה המבין כי על מנת להצליח במכירות הוא לא צריך לדבר הרבה. נכון שחשוב לשמור על האסרטיביות, אך מה שיותר חשוב זה להקשיב ללקוח. כאשר מנהלים את העניינים ביד רמה ובאופן מקצועי, נהנה העסק ממעגל לקוחות המחפש להשתייך למועדון הנבחר של בית העסק. ניתן לקבוע כי השילוב הנכון בין האסרטיביות לבין ההקשבה ללקוח, זה מה שבעצם עושה את ההבדל.

שמרו על אמינות וכנות

רבים התוהים איך למכור הרבה ולהרוויח יותר, טועים פעמים רבות על ידי שהם מעגלים פינות ולא ממש אומרים את כל האמת ללקוח. השאלה שעומדת נגד עיניהם זה רק איך למכור ועל זה הם מנסים לענות באמצעות ‘דחיפה’ של המוצר ללקוח, גם כאשר הוא לא ממש מתאים לו ולא בדיוק עונה על הצרכים שלו. במקום לשאול איך למכור, השאלה שאמורה להישאל היא  איך להיות איש מכירות. כאשר מנהל העסק ינסה לענות לעצמו עלך השאלה, הוא יבין כי הדרך הנכונה למכור היא לראות את הלקוח ואת צרכיו, לשים אותו במרכז ורק כך תפעל העברת מסרים נכונה של העסק.

גלו מומחיות

העברת מסרים באופן נכון, ייעשה על פי רוב על ידי הבנה ומומחיות בתחום בו אתם מציעים את השירות. קשה להצליח במכירות מבלי שתהיה הבנה במוצר אותו אתם רוצים למכור.נקווה שסייענו לכם ולו במעט בנושא של העברת מסרים של העסק ובמענה להתחבטות האלמותית -איך להיות איש מכירות מוצלח ומצליח. לקבלת כלים נוספים פנו אל דודי בורבה. אתם תגלו עולם חדש ומצליח!

תוכן עניינים

www.tcb.co.il

דודי בורבה - הרגלים מנצחים במכירות!

יצירת קשר

להגדלת המכירות והרווחים

השאר פרטיך ואצור קשר בהקדם:

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות ?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

Call Now Button