הרצאה לאנשי מכירות | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

הרצאה לאנשי מכירות

איך ניתן לקדם אנשי מכירות? מה היא מידת החשיבות של הרצאה לאנשי מכירות? מה היא החשיבות של איש המכירות עבור ארגון כזה או אחר? מה הם השירותים של חברת T.C.B?

ישנם הרבה מאוד מקצועות אשר רמת השחיקה בהם היא רבה ביותר. אחד המקצועות השוחקים  ביותר הוא ללא ספק מקצוע המכירות. כל מי שניסה את כוחו במכירה של מוצר כזה או אחר חווה לוודאי הרבה מאוד את הקושי שיש במכירה. יכולת מכירה היא ללא ספק צורך הכרחי מאוד בחייו של כל עסק או ארגון באשר הוא. יכולת מכירה חשובה מאוד לכל אדם, גם עבור אלו אשר אינם מתפרנסים ממכירה.
 

הרצאה לאנשי מכירות היא אחד הכלים החשובים ביותר עבור כל ארגון ועבור כל איש מכירות. על מנת לשמור את הלהבה בוערת בכל הקשור למכירות, במיוחד עבור אלו אשר בענף המכירות לאורך שנים ארוכות, חשוב מאוד להתעדכן ולהמשיך לשמור על הלהט. להיות איש מכירות מצליח זה אומר להתלהב בכל בוקר מחדש מהיכולת למכור.

כמו כן מעבר לכך שאותה הרצאה לאנשי מכירות תדליק מחדש את הרצון למכור, ניתן יהיה ללמוד מהניסיון ומהידע של דודי בורבה על טכניקות מרתקות של מכירות מסוגים שונים. חשוב מאוד לזכור כי בסופו של יום עומדים זה מול זה חברות רבות המתמודדות על אותו פלח שוק. כל מה שעושה את ההבדל הוא יכולותיהם וכישוריהם של אנשי המכירות של הארגון.

קואצ'ינג מכירות? מי זקוק לזה?

כאמור קואצ'ינג מכירות הוא נכון עבור אנשי מכירות, בעלי עסקים, מנהלים וכו'. טכניקות שונות המבוססות על מודל מוכח יאפשר לכל איש מכירות צעיר או ותיק לעשות את קפיצת המדרגה הנדרשת על מנת להפוך להיות עוד יותר מיומן ועוד יותר מקצוען בתחומו. לחברת T.C.B בראשותו של דודי בורבה הרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים.

טיפים לאנשי מכירות? מה עוד בחברת T.C.B? מגוון עשיר ומרשים ביותר של שירותים הכולל בין היתר שירותי הרצאות לאנשי מכירות, סדנאות, לימוד טכניקות עמידה מול קהל, לימוד סגנונות תקשורת, שיפור יכולת השכנוע ועוד. טיפים לאנשי מכירות מהטובים ביותר.
 

נושאים נוספים לעיונכם

 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998