אומנות ההשפעה | דודי בורבה

072-33-80-998

איך לייצר בארגונים
הרגלים מנצחים במכירות?

נתון מדאיג שכל גוף עסקי
חייב לדעת!

אומנות ההשפעה

מה היא הדרך הנכונה ביותר להשפיע? האם ניתן ללמוד כיצד להשפיע על אנשים? מה היא החשיבות של סדנאות והרצאות בנושאי אומנות ההשפעה? למה לבחור דווקא בשירותיו של דודי בורבה?

אין ספק כי הרבה מאוד אנשים פוגשים הרבה מאוד אנשים אחרים לאורך ימי חייהם ומשפיעים עליהם בצורה כזו או אחרת. היכולת של כל אחד ואחת להשפיע על זולתו היא יכולת אשר קיימת אצל הרבה מאוד אולם ההבדל הגדול הוא כי יש כאלה אשר יודעים ומכירים ביכולותיהם ולעומת זאת הרבה מאוד אחרים כלל אינם מודעים לעובדה כי עצם נוכחותם משפיעה בצורה כזו או אחרת על הסביבה שלהם.
 

אומנות ההשפעה היא ללא ספק כלי אשר חשוב שילמד. עצם הידיעה כי לכל אחד ואחת יש יכולת להשפיע כבר יכולה לעשות שינויים כאלה או אחרים. עם זאת חשוב מאוד להבין כי כמו שיש לאדם יכולת להשפיע בצורה חיובית על אדם אחר כך גם קיימת יכולת השפעה שלילית.

אומנות ההשפעה פוגשת אותנו בכל מקום ובשכל שלב ושלב בחיינו. על מנת שנוכל להשפיע בצורה המצוינת ביותר על הסביבה ובראש ובראשונה על עצמנו חשוב מאוד לדעת וללמוד את הכלים החשובים ביותר מצד אלו שיש להם את הידע ואת הניסיון להעניק את הכלים הללו. אין ספק כי כלים אלו הינם כלים נרכשים ויכולים לתרום רבות בתחום במכירות, שיווק העצמי וכו'.

קורס יזמות עסקית? למה זה מומלץ?
עבור רבים וטובים לפתוח ולהקים עסק כזה או אחר משלהם הוא חלום. יש כאלו אשר יכולים לעשות זאת בכוחות עצמם ולהצליח בגדול אולם עבור הרבה מאוד אחרים הקושי להוציא אל הפועל את המחשבות והרעיונות הוא רב. לפיכך קורס יזמות עסקית בראשותו ובניהולו של דודי בורבה הוא ללא ספק פריצת הדרך אל ההגשמה העצמית אל ההצלחה.
 
 

להגדלת המכירות והרווחים

play4, play, media control, audio

השאר פרטיך

אצור קשר בהקדם:

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם,

חייגו עכשיו:

072-33-80-998